Usługi dźwigowe Warszawa

Prace wysokościowe to zadania trudne w realizacji przede wszystkim ze względu na swoją specyfikę, czyli na wysokości na których są prowadzone. Gwarancją profesjonalnego i sprawnego sfinalizowania  prac wysokościowych jest oczywiście zagwarantowanie swobodnego dostępu dla osób, które wykonują określone zadania, ale również zapewnienie bezpieczeństwa, które stanowi kluczowy element.

Wychodząc do Państwa z naszą ofertą usług pragniemy w pierwszej kolejności poinformować, że realizacja prac na wysokościach z pomocą żurawi samojezdnych to obecnie jedno z najlepszych oraz najpopularniejszych rozwiązań.

Żurawie, którymi dysponujemy to nowoczesny i w 100% sprawny sprzęt, dzięki któremu dotarcie w najbardziej niedostępne miejsca będzie bezpieczne i łatwe. Tabor żurawi samojezdnych, które udostępniamy to maszyny o udźwigu maksymalnym wynoszącym od 35 do 130 ton oraz długości wysięgników mieszczących się w przedziale od 30 do 60 metrów.

Gwarantujemy, że korzystając z naszej pomocy w zakresie usług dźwigowych zrealizują Państwo każdą pracę wysokościową, bez względu na to czy będzie ona wykonywana w obrębie budownictwa, ogrodnictwa, prac porządkowych czy jakichkolwiek innych.
Partnerzy
Formularz kontaktowy

© 2014MCTTECHNIKA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: : Web-Profit S.C.